Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Antopol

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Sobieskiego

Zawada(Antopol + 19 km)

121 000 zł55,70 m² 2 172,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:807 m²

Biuro nieruchomość czestate prezentuje dom jednorodzinny położony w miejscowości Zawada, gm. Kłomnice, przy ul. Sobieskiego 144. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wroników

Wroników(Antopol + 24 km)

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 80 m2 z ładną, ustawną działką o powierzchni 3000 m2 w Wronikowie m. Rozprza. Ten dom sprawdzi się bardzo dobrze do całorocznego zamieszkiwania, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Daniszewice

Daniszewice(Antopol + 18 km)

120 000 zł7 996 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działka w miejscowości Daniszewice Powierzchnia działki 7996m2. Szeroka od drogi 32m. Działka pomiędzy dwiema drogami asfaltowymi. Wodociąg w ulicy. RV - 3973m2 rvi - 4023m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radomsko

Radomsko(Antopol + 8 km)

1 039 zł46,84 m² 22,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ogłoszenie O wynajmie lokalu mieszkalnego nr 15 W miejscowości radomsko przy ul. 3 maja 6a tryb postępowania: negocjacje cenowe Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Mstowska

Zdrowa(Antopol + 24 km)

219 000 zł25 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do sprzedaży działkę budowlaną z drewnianym domkiem oraz betonowym bunkrem. Działka budowlana o powierzchni 1242m2. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Włodawa

Włodawa(Antopol + 25 km)

100 000 zł71,70 m² 1 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 800 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Straszowie gm Rozprza Powierzchnia działki 1800m2, kształt zbliżony do trójkąta Woda i prąd w drodze. Dojazd do działki drogą gminna asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stary Brus

Stary Brus(Antopol + 20 km)

120 000 zł6 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

6000 m Twojej Wolności Działka gotowa pod budowę! Kołacze, gm. Stary Brus Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci niezależność i bliskość natury, a jednocześnie da realne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pachole

Pachole(Antopol + 18 km)

45 000 zł2 300 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji! 2300 m2|woda, gaz, prąd w drodze| Spokojna wieś Pachole Marzysz o domu na wsi, gdzie poranki pachną jabłoniami, a sąsiadem może być bocian? Oferuję idealną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Adampol

Adampol(Antopol + 20 km)

990 000 zł318 m² 3 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 424 m²

Unikat: historyczny Dworek z 1911 roku w Sercu Polesia - Adampol Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Antopol

Antopol,łódzkie

575 000 zł165 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 148 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 165 m , położony w spokojnej okolicy w gminie Kodrąb, zaledwie 5 minut od centrum Radomska. Nieruchomość znajduje się na w pełni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij